На зустрічі Мер Львова і посол Франції обговорили питання, що стосуються залучення інвестицій

На зустрічі Мер Львова і посол Франції обговорили питання, що стосуються залучення інвестицій
23236 ПЕРЕГЛЯДІВ

Львів відвідав надзвичайний і повноважний посол Франції Етьєн де Понсен. Саме зі Львова, після Києва, він розпочав свій перший офіційний візит містами України. Як повідомили у прес-службі ЛМР, Етьєн де Понсен відвідав ратушу, зустрівся з мером Андрієм Садовим та поділився враженнями від міста. Посол зауважив, що французькі компанії дуже зацікавлені у тому, аби інвестувати у Львів, особливо — у сферах управління відходами та водними ресурсами.

«Для нас велика честь — вітати вас у Львові. У нас завжди були прекрасні стосунки з Францією. І я знаю, що ви — великий прихильник України. А ми у Львові готові зробити все, аби наше місто посіло чільне місце у вашому серці», — зазначив Андрій Садовий.

«Україна багата на метрополії: окрім Києва, тут є на що подивитися і які міста відвідати. Тож до перших 100 днів на посаді я хотів першочергово завітати з офіційним візитом до Львова», — зауважив він.

Андрій Садовий розповів гостю про місто та основні напрями його розвитку, а також акцентував на тому, що, завдяки прямому авіасполученню між Львовом та Парижем можливості для налагодження співпраці суттєво розширились. У відповідь посол зазначив, що французькі компанії мають велике зацікавлення до міста.

«Наші підприємства — лідери в переробці відходів та управління водними ресурсами. І це ті сфери для співпраці, які найбільше їх цікавлять», — зазначив він.

Міський голова Львова відзначив, що водні ресурси в місті — це хороша можливість для бізнесу. Окрім того, місто потребує якісної експертизи.

Автор: admin.venture

© 2020 venture-ukraine

Мої відео