ЄБРР надав компанії Кормотех кредит в розмірі € 10 млн й тим самим підтримав будівництво нового заводу в Литві

ЄБРР надав компанії Кормотех кредит в розмірі € 10 млн й тим самим підтримав будівництво нового заводу в Литві
22856 ПЕРЕГЛЯДІВ
  • Кредит ЄБРР в розмірі € 10 млн на підтримку розширення компанії «Кормотех» - українського виробника кормів для домашніх тварин
  • Новий завод в Литві відкриє доступ на ринок ЄС
  • Розширення на внутрішньому та експортному ринках

Український виробник кормів для домашніх тварин група «Кормотех» значно розширить свою діяльність на внутрішньому і міжнародному ринках завдяки кредиту ЄБРР на суму до € 10 млн.

Це фінансування є частиною більш широкої інвестиційної програми, що включає в себе будівництво нового заводу в Литві і розширення діяльності групи в Україні. Передінвестиційний юридичний аналіз для цього проекту частково фінансується з Загального фонду технічного співробітництва Японії та ЄБРР.

В рамках цього проекту «Кормотех» також підтримає розширення спеціалізованого ветеринарного навчання по всій Україні з метою покращення можливостей працевлаштування для молодих професіоналів з віддалених регіонів.

Група компаній «Кормотех» є одним з трьох найбільших гравців на українському ринку кормів для домашніх тварин і найбільшим в Україні виробником високоякісних кормів для кішок і собак. Компанія знаходиться в приватній власності і швидко розвивається з моменту свого заснування в 2003 році. Сьогодні компанія реалізує свою продукцію в 25 країнах. Метою даної програми розширення є задоволення зростаючого внутрішнього попиту, а також географічна диверсифікація продажів зі стратегічною метою стати однією з провідних компаній з виробництва кормів для домашніх тварин в світі. Будівництвом заводу в Литві «Кормотех» створить нову базу на загальному ринку ЄС і забезпечить собі кращий доступ до країн ЄС, а також на більш віддалені експортні ринки в таких регіонах, як Латинська Америка.

ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні і вже взяв на себе зобов'язання по наданню більш € 14,5 млрд в рамках більше 450 проектів в країні. Обсяг інвестицій Банку в Литві в даний час складає € 900 млн.

Автор: admin.venture

© 2020 venture-ukraine

Мої відео