Оновлений склад Наглядової ради Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA)

Оновлений склад Наглядової ради Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA)
23435 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже традиційно, на початку грудня згідно зі Статутом Асоціації, відбулися щорічні вибори до Наглядової ради Асоціації.

З шістнадцяти експертів та активних учасників індустрії венчурних інвестицій з числа компаній-членів Асоціації, що висунули свої кандидатури, було обрано девятьох.

Щороку ми намагаємося залучити нову експертизу та дуже вдячні колегам за інвестований час та зусилля в якості членів Наглядової ради Асоціації – як у розвиток Асоціації, так і у розвиток українського ринку приватного капіталу в цілому.

Ольга Афанасьєва
Виконавчий директор UVCA

Таким чином, наразі до складу Наглядової ради Асоціації входять:

 • Олександр Сорока (Startup Network)
 • Андрій Довженко (SMRK VC Fund)
 • Ден Кім (Orrick)
 • Олександр Романішин (RE:ACTOR)
 • Віталій Голомб (GS Capital)
 • Олександр Галицький (Almaz Capital)
 • Емануеле Вольпе (DТЕК)
 • Роман Нікітов (ICU Ventures)
 • Андрій Колодюк(AVentures Capital), який також є Головою Наглядової Ради.Така комбінація глибокого розуміння індустрії приватних інвестицій, венчурного бізнесу, досвіду в діяльності корпорацій, а також функціонування інвестиційного ринку, дозволить дедалі вдосконалити стратегію діяльності Асоціації, слугуючи інтерсам її членів та українського ринку приватного інвестиційного капіталу в цілому.

  Окрім членів Наглядової ради, що продовжили свої повноваження з минулого року, до складу керівного органу Асоціації також увійшли і нові - Емануеле Вольпе, Директор з інновацій ДТЕК та Роман Нікітов, Cпівкерівник ICU Ventures.

  Я радий приєднатися до Наглядової ради Асоціації, яку я вважаю наймогутнішою командою української екосистеми венчурних інвестицій. Я планую й надалі докладати зусиль до розвитку цієї екосистеми з метою створення належної інфрастуруктури для українських підприємців в нашій країні.

  Роман Нікітов
  Cпівкерівник ICU Ventures

  Прагнення привнести в українську екосистему приватних інвестицій як вітчизняний, так і міжнародний досвід та експертизу відобразилося і у географічному складі Наглядової ради - 55 відсотків її членів є українцями, а 45 відсотків - представниками інших держав.

  Нагадаємо, метою створення та діяльності Асоціації є захист прав, задоволення спільних інтересів членів Асоціації, в тому числі шляхом сприяння розвитку ринку приватного інвестиційного капіталу, розширення можливостей приватного інвестування в Україні та поліпшення умов інвестування та підприємницької діяльності в Україні. І саме Наглядова рада організує виконання цих завдань, а також захищає права членів Асоціації.

  Наближення п’ятої річниці роботи Української асоціації венчурного та приватного капіталу та позитивні зрушення в країні сприяють встановленню ще більш амбітних цілей Асоціації, забезпечення виконання яких у подальшому і стане завданням Наглядової ради.

Автор: admin.venture

© 2020 venture-ukraine

Мої відео